Make it Fast, Make it Easy, Make it Efficient

  • Български
    • Френски
    • Английски
    • Румънски
    • Чешки
    • Немски
    • Испански
    • Полски

Кои сме ние?

ГРИЖА ЗА КЛИЕНТА

Aleksandar picture bbw

Aleksandar Chervenkov

Partner Relations Manager

achervenkov@fastvat.com
359.877.480.600

Bulgaria
United Kingdom
Anna Krolak bw

Анна Кролак

Управител на полския офис

akrolak@move-expert.com
+48 22 16 11 406

Poland
United Kingdom
Boban bw

Бобан Велиновски

Регионален управител по продажбите за България

bvelinovski@fastvat.com

Bulgaria
United Kingdom
Dumitru Costel bw

Думитру Костел

Поддръжка на клиенти - Румъния

suport.ro@fastvat.com

40730573911

Romania
United Kingdom
Ilkin Mihaylov bw

Илкин Михайлов

Управител по продажбите за България

imihaylov@fastvat.com
+359 877 47 65 36

Bulgaria
United Kingdom
Ivo bw

Иво Брабец

Главен информационен директор

Ibrabec@fastvat.com
+420 734 101 991

United Kingdom
Czech Republic
Katka bw

Катерина Мандовкова

Управител на чешкия офис

magdalena@fastvat.com
+34 900 00 00

Czech Republic
slovakia
United Kingdom
Manuela Vogt bw

Мануеа Вгот

Поддръжка на клиенти - Италия и Германия

mvogt@move-expert.com
3905741580935

italy
Germany
United Kingdom
Milena_bw

Милена Малчева

Поддръжка на клиенти - България

mmalcheva@move-expert.com

Bulgaria
United Kingdom
Mincho bw

Минчо Гогов

Регионален управител по продажбите за България

mgogov@fastvat.com

Bulgaria
United Kingdom
Natalia Popova BW

Natalia Popova

Customer support Manager

npopova@fastvat.com
359988812301

Bulgaria
United Kingdom
Peter Westergaard bw

Петер Вестергаард

Търговски директор

pwe@move-expert.com
+45 29 16 63 49<

denmark
United Kingdom
Spain
Sébastien Schmitt bw

Себастиен Шмит

Изпълнителен директор

sschmitt@fastvat.com
+33 (0)6.08.54.88.06

France
United Kingdom
Spain
Germany
italy
Silvia Blagoeva bw

Александър Червенков

Управител за партньорските връзки

achervenkov@fastvat.com
359.877.480.600

Bulgaria
Spain
United Kingdom

Свържете се с нас